Przegląd Produktów

Dołącz do ponad 19,000 klientów z +200 krajów działających na NetSuite


Enterprise Resource Planning (ERP)

NetSuite Enterprise Resource Planning (ERP) oferuje nowoczesne, skalowalne rozwiązanie do obsługi wszystkich Twoich kluczowych operacji back-office i finansowych procesów biznesowych w chmurze.

Globalne Zarządzanie Przedsiębiorstwem (OneWorld)

NetSuite OneWorld zapewnia zintegrowaną i jednolitą platformę, która płynnie obsługuje odrębne waluty, zasady podatkowe i wymagania dotyczące raportowania w ramach międzynarodowych i wielopodmiotowych operacji biznesowych wewnątrz firmy.

Customer Relationship Management (CRM)

NetSuite CRM umożliwia rzeczywiste zarządzanie cyklem życia klienta, od zarządzania marketingiem i szansami sprzedażowymi, po zarządzanie zamówieniami, up-sell, cross-sell, przedłużanie ważności umów oraz obsługę klienta.

NetSuite Professional Services Automation

NetSuite Professional Services Automation (PSA) zapewnia kompletne internetowe rozwiązanie PSA obejmujące zarządzanie zasobami, finansami projektu, ewidencję czasu pracy oraz zarządzanie wydatkami służbowymi, a to wszystko ściśle zintegrowane z funkcjami księgowości, CRM i e-commerce NetSuite w modelu SaaS.

OpenAir

OpenAir wspiera całą Twoją firmę usługową, zapewniając pełną widoczność oraz dostęp do kluczowych narzędzi i informacji w czasie rzeczywistym, w dowolnym miejscu i czasie. Zmniejsz nierozliczany czas pracy, popraw zarządzanie projektem, zautomatyzuj proces fakturowania oraz tworzenia sprawozdań finansowych.

Omnichannel Commerce (SuiteCommerce)

SuiteCommerce zapewnia platformę e-commerce, która umożliwia firmom tworzenie ujmujących i spersonalizowanych doznań zakupowych we wszystkich kanałach. Korzystając z SuiteCommerce, połączysz e-commerce i POS wraz ze swoimi systemami back-office, aby pozwolić klientom odczuć wyjątkowość Twojej marki.

Business Intelligence

NetSuite Business Intelligence zapewnia potęgę w pełni konfigurowalnych pulpitów z danymi działających w czasie rzeczywistym oraz raportowania i analiz we wszystkich wbudowanych procesach w ramach pakietu oprogramowania.

User Experience

Projektując NetSuite, stawiamy na łatwość obsługi systemu przez użytkowników, po to, aby mogli się oni skupić na rozwoju swojego biznesu. Uczynienie naszych produktów tak intuicyjnymi, w pełni funkcjonalnymi i dostępnymi, jak to tylko możliwe, jest tym, czym jest NetSuite Experience.

Experience
User Experience
Sales Chat

Interested in growing your business with NetSuite?

Start chat