Program Partnerski

NetSuite jest dumny z budowania i utrzymywania silnych partnerstw biznesowych. Są one kluczem do naszego długotrwałego sukcesu.


Alliance Partner Program

Program NetSuite Alliance Partner zapewnia usługi doradztwa transformacji biznesowej, a także usługi integracyjne i wdrożeniowe, które pomagają uzyskać jeszcze większą wartość z Twojego oprogramowania NetSuite. Partnerzy typu Alliance Partners są ekspertami w swojej dziedzinie i mają dogłębne zrozumienie naszych rozwiązań. NetSuite zapewnia naszym partnerom typu Alliance Partners solidny zestaw zasobów, certyfikowanych szkoleń i narzędzi, umożliwiając im rozwijanie specjalistycznej wiedzy o konkretnych funkcjach biznesowych, obszarach produktów i branżach, dzięki czemu mogą skutecznie pomagać klientom, poszerzając zakres ich praktyki i rozwijając ich biznes.

Developers

Członkowie SuiteCloud Developer Network rozszerzają funkcjonalności całkowicie zintegrowanego pakietu NetSuite do finansów/ERP, CRM i e-commerce aplikacjami "Built for NetSuite" stworzonymi specjalnie dla poszczególnych branż lub określonych procesów biznesowych, takich jak wysyłka, EDI, HR, marketing, elektroniczny podpis, automatyzacja rozliczeń sprzedaży i nie tylko.

BPO Partner Program

Partnerzy NetSuite Business Process Outsourcing (BPO) zapewniają usługi BPO i rozwiązania Business Process as a Service (BPaaS) oparte na NetSuite, wiodącej platformie do zarządzania działalnością w chmurze. Współpraca z NetSuite wyposaża naszych partnerów BPO w jedno elastyczne rozwiązanie do zarządzania klientami dowolnej wielkości, od małych firm i szybko rozwijających się startupów po globalne korporacje.orations.

Referral Partners

NetSuite Referral Partners polecają NetSuite potencjalnym klientom, w zamian otrzymując prowizję. Wielu partnerów typu Referral Partners jest ekspertami NetSuite, którzy generują dodatkowe przychody, świadcząc usługi naokoło systemu NetSuite używanego przez ich klientów.

Accountants

NetSuite Accountant Program umożliwia firmom księgowym świadczenie najwyższej jakości usług swoim klientom korzystającym z NetSuite - bez dodatkowych kosztów dla firmy księgowej lub wspólnego klienta. Przystępując do programu, firmy księgowe uzyskują znaczne korzyści, w tym możliwość bezpiecznego, łatwego i zdalnego wsparcia klientów korzystających z NetSuite (wedle uznania klienta); rabaty na szkolenie NetSuite; korzyści wynikające z poleceń i nie tylko.

Commerce Agency Program

NetSuite's Commerce Agency Program (CAP) to partnerstwo wiodących agencji kreatywnych i integratorów systemów. Zapewniają oni klientom NetSuite najwyższą możliwą interaktywność, funkcjonalność i estetykę dla świetnego doświadczenia online, korzystając z bardzo elastycznego sklepu internetowego i wyjątkowej integracji back-office platformy SuiteCommerce.

Sales Chat

Interested in growing your business with NetSuite?

Start chat