Sürümle ilgili öne çıkanlar


Devamlı Çalışan Bağlılığı

SuitePeople Workforce Management ile, vardiya çizelgelemeyi basitleştirin, çalışma saatlerini kolayca takip edin ve ücret hesaplamalarını otomatikleştirin. SuitePeople Payroll, onaylanan çalışma saatlerini bordro işlemleri için sorunsuz bir şekilde işler ve otomatik olarak genel muhasebeye gönderir. Çalışanlar mobil uygulamayı kullanarak çizelgelerini ve işe geliş/işten çıkış saatlerini görüntüleyebilir, vardiya değişiklikleri isteyebilir.

Akıllı Finansal İşler ve Operasyonel Mükemmellik

NetSuite Analytics Warehouse, endüstri içeriğinin toplanmasını Hizmetler, Yazılım ve Üretim alanlarını kapsayacak şekilde genişletir, daha fazla veri kaynağına bağlantılar ekler ve artık Birleşik Krallık ile Avustralya'daki müşteriler tarafından kullanılabilmektedir. NetSuite AP Automation sayesinde tedarikçi faturaları artık doğrudan NetSuite'e e-postayla gönderilebilir. Böylece zamandan tasarruf sağlanır ve hatalar minimize edilmiş olur.

Ambar Operasyonlarını Optimize Edin

NetSuite Ship Central, ambar çalışanlarına mobil paketleme ve sevkiyat özellikleri sunar. Seri numaralı ve parti numaralı kalemler artık NetSuite Smart Count kullanılarak sayılabilir. Çok seviyeli kit kalemleri içeren siparişler NetSuite WMS ile toplanabilir. Beklenmedik şekilde boş olan veya hasar görmüş kutuların kullanılması engellenebilir ve bir uyarı gönderilir.

Yayınlama süreci


Yeni özellikler ve fonksiyonlar tüm NetSuite hesaplarına yılda iki kez otomatik olarak yayınlanır ve çoğu ücretsizdir. Güncelleme sürecinin nasıl işlediğine göz atın.

Videoyu izleyin

Kaynaklar

Sürüm Notları

Sürümde hangi özelliklerin olduğunu ve nasıl çalıştıklarını anlamanıza yardımcı olacak nihai rehberiniz.

NetSuite 2023.1 Sürüm Notları (yeni sekmede açılır)
(NetSuite'te oturum açılması gerekir)

Sürüm Öngörünümü Hesabı

Örnek test planı şablonları da dahil olmak üzere Sürüm Öngörünümü test hesabınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak kılavuz.

Sürüm Öngörünümü Kılavuzu (yeni sekmede açılır)
(NetSuite'te oturum açılması gerekir)

Özelliklere Genel Bakış Web Semineri

Bu isteğe bağlı web seminerini izleyerek NetSuite 2023 Sürüm 1'deki yeni özellikler hakkında bilgi sahibi olun.

Şimdi İzleyin (yeni sekmede açılır)

Sürüme Hazırlık Web Semineri

Bu web seminerine katılarak NetSuite 2023 Sürüm 1'e nasıl hazırlanacağınıza ilişkin ipuçları alın.

Salı, 14 Şubat 2023, 10:00 - 11:00 (PST)

Şimdi Kaydolun (yeni sekmede açılır)

Podcast

NetSuite 2023 Sürüm 1'deki temel özellikler ve iyileştirmelerle ilgili ayrıntılı bilgiler veren NetSuite ürün uzmanlarının konuşmalarını dinleyin.

Apple Podcast'leri (yeni sekmede açılır), Spotify (yeni sekmede açılır) ve YouTube (yeni sekmede açılır) üzerinden takipte kalın.

Özelliklere genel bakış


Akıllı Finansal İşler ve Operasyonel Mükemmellik

Daha Fazla Bilgi (yeni sekmede açılır)


Devamlı Çalışan Bağlılığı

 • NetSuite SuitePeople Workforce Management(yeni sekmede açılır); çizelgelemeyi kolaylaştıran, giriş/çıkış saatlerinin kaydedilmesini basitleştiren, ücret hesaplamalarını otomatikleştiren ve hem çalışanlar hem de yöneticiler için daha iyi bir deneyim sağlayan tümleşik bir çözüm sunarak işletmelerin birden fazla uygulamayı ve elektronik tabloyu ortadan kaldırmasına yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi (yeni sekmede açılır)


İş Zekası

 • NetSuite Analytics Warehouse(yeni sekmede açılır) daha fazla NetSuite işlem kayıt türüne erişme olanağı sunar ve satış, envanter, finans, satın alma ve destek yönetimi gibi alanlara yönelik yeni veri kümeleriyle analizleri iyileştirir.
 • NetSuite Analytics Warehouse'daki önceden oluşturulmuş analitik malzeme koleksiyonu, profesyonel hizmetler sunan işletmeler, yazılım tedarikçileri ve üreticiler için sektöre özel kumanda tablolarını ve görselleştirmeleri içerecek şekilde genişletildi.
 • Yeni bir REST tabanlı arayüz, uyarlanmış uygulamalardan NetSuite Analytics Warehouse'a veri aktarmak için güvenilir bir yol sağlar.

Daha Fazla Bilgi (yeni sekmede açılır)


Otonom Tedarik Zinciri

 • Ambar çalışanları, NetSuite Ship Central(yeni sekmede açılır) sayesinde artık tek bir mobil uygulamada siparişleri paketleyebilir ve sevkiyata hazırlayabilir.
 • NetSuite WMS(yeni sekmede açılır)'in en son sürümünde, bir kitin parçası olan münferit ürünler artık daha verimli toplama için bölünebilir. Yeni toplama akışları, ambar çalışanlarının kısmen toplanan siparişleri tamamlandı olarak işaretlemesine olanak tanır.
 • Manufacturing Mobile SuiteApp artık ilişkili bir iş emri olmayan bağımsız kurulumları desteklemektedir.

Daha Fazla Bilgi (yeni sekmede açılır)


Proje Yaşam Döngüsünü Optimize Etme

 • NetSuite Project Cost to Cost Percent Complete SuiteApp, kuruluşlara projelerin bütçe ve maliyet temelini tanımlama ve projenin tamamlanma yüzdesine dayalı olarak devam eden geliri tahakkuk ettirme esnekliği sunar.
 • Project 360(yeni sekmede açılır) Kumanda Tablosuna erişimin kapsamı, iş birimlerini etkileyen projelerle ilgilenen departman liderleri veya astlarının yönettiği projeler hakkında bilgiye ulaşmak isteyen süpervizörler gibi, proje yöneticisi dışındaki diğer rolleri içerecek şekilde genişletildi.

Daha Fazla Bilgi (yeni sekmede açılır)


Birleşik Müşteri Deneyimi

 • Akıllı Öneriler tarafından sağlanan otomatik yukarı satış ve çapraz satış önerileri, SuiteCommerce'in yanı sıra NetSuite CRM(yeni sekmede açılır) fırsat, tahmin ve satış siparişi kayıtlarını da içerecek şekilde genişletildi.
 • NetSuite CPQ, kural kümesi bakım sayfasında soru ve cevap çiftleri seçmenize olanak tanıyan yeni bir aşağı açılır yardımcı içerir. Bu, kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesine ve konfigürasyon kurallarının daha hızlı, daha kolay ve hataya daha az açık şekilde oluşturulmasına yardımcı olur.
 • SuiteCommerce and SuiteCommerce Advanced(yeni sekmede açılır) web mağazaları artık kasa akışında Google Analytics 4 ve otomatik takas odası ödemelerini desteklemektedir.

Daha Fazla Bilgi (yeni sekmede açılır)


Platform İçin Yapılacak Geliştirmeler Kolaylaştı

 • Müşterilerin ve iş ortaklarının NetSuite'i harici sistemlere ve uygulamalara bağlayan entegre çözümler geliştirmek için SuiteTalk REST Web Hizmetleri (yeni sekmede açılır)'ni, kullanmalarına yardımcı olacak sekiz yeni standart REST kaydı türü genel kullanıma sunuldu.
 • SuiteCloud Extension for Visual Studio Code (yeni sekmede açılır)'dan erişilebilen bir dizi yeni özellik sayesinde geliştiriciler, uyarlanmış kod modüllerinin sunucu tarafında doğrulanması gibi görevleri gerçekleştirebilir, üretim ve test hesaplarından uyarlanmış kayıt örneklerine doğrudan erişebilir ve bunları içeri aktarabilir, yerel olarak ve hesapta barındırılan dosyaları bölünmüş düzenleyici görünümünde kolayca karşılaştırabilirler.

Daha Fazla Bilgi (yeni sekmede açılır)

NetSuite'in bu sürüme hazırlanmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Hesap Yöneticinizle İletişime Geçin (yeni sekmede açılır)