Hlavní body verze


Stálé zapojení zaměstnanců

Aplikace SuitePeople Workforce Management vám umožní efektivně plánovat směny, snadno sledovat odpracované hodiny a automatizovat výpočty mezd. Aplikace SuitePeople Payroll dovoluje hladce zpracovat schválené hodiny pro spuštění zúčtování mezd a platů a výsledky automaticky zaúčtuje do hlavní knihy. V mobilní aplikaci mohou zaměstnanci zobrazit svoje plány, zadávat příchody a odchody a požádat o změnu směny.

Inteligentní finance a provozní efektivita

Aplikace NetSuite Analytics Warehouse rozšiřuje soubor obsahu pro jednotlivé obory na odvětví služeb, softwaru a výroby. Přibyla v ní připojení k dalším zdrojům dat a nově je dostupná zákazníkům ve Spojeném království a Austrálii. Aplikace NetSuite AP Automation nyní umožňuje posílat dodavatelské faktury e-mailem přímo do systému NetSuite. Šetří tak čas a minimalizuje chyby.

Optimalizace skladových operací

Aplikace NetSuite Ship Central poskytuje pracovníkům ve skladech mobilní funkce pro balení a expedici. Aplikace NetSuite Smart Count nyní umožňuje inventuru položek se sériovým číslem nebo číslem šarže. Objednávky obsahující položky víceúrovňových sad lze vyskladnit s pomocí aplikace NetSuite WMS. Pokud jsou zásobníky neočekávaně prázdné nebo poškozené, lze jejich použití zablokovat a odeslat výstrahu.

Proces uvolňování verzí


Do každého účtu systému NetSuite jsou dvakrát ročně automaticky uvolňovány nové funkce a vlastnosti, přičemž většina jich je bezplatná. Podívejte se, jak proces aktualizace funguje.

Přehrát video

Zdroje

Poznámky k verzi

Tento dokonalý průvodce vám ukáže, jaké funkce jsou ve verzi a jak fungují.

Poznámky k verzi NetSuite 2023.1 (otevře se na nové kartě)
(je vyžadováno přihlášení do systému NetSuite)

Účet ukázkové verze

Tento průvodce vám pomůže maximálně využít váš testovací účet ukázkové verze. Zahrnuje šablony vzorového testovacího plánu.

Průvodce po ukázkové verzi (otevře se na nové kartě)
(je vyžadováno přihlášení do systému NetSuite)

Webinář s přehledem funkcí

Přehrajte si tento webinář na vyžádání, který vám představí nové funkce v systému NetSuite 2023 verze 1.

Přehrát (otevře se na nové kartě)

Webinář o připravenosti na novou verzi

V tomto webináři získáte tipy na to, jak se připravit na systém NetSuite 2023 verze 1.

Úterý, 14. února 2023, 10:00–11:00 PST

Registrovat se (otevře se na nové kartě)

Podcast

Poslechněte si rozhovory s produktovými experty společnosti NetSuite, kteří detailně popisují klíčové funkce a vylepšení v systému NetSuite 2023 verze 1.

Podcast si pusťte na Apple Podcasts (otevře se na nové kartě), Spotify (otevře se na nové kartě) nebo YouTube (otevře se na nové kartě).

Přehled funkcí


Inteligentní finance a provozní efektivita

Další informace (otevře se na nové kartě)


Stálé zapojení zaměstnanců

Další informace (otevře se na nové kartě)


Business Intelligence

 • Aplikace NetSuite Analytics Warehouse (otevře se na nové kartě) poskytuje přístup k více typům transakčních záznamů systému NetSuite. Navíc vylepšuje analýzy o nové datové sady z oblastí, jako je prodej, zásoby, finance, nákup a správa podpory.
 • Kolekce předpřipravených analytických materiálů pro aplikaci NetSuite Analytics Warehouse byla rozšířena. Nyní obsahuje panely a vizualizace specifické pro jednotlivá odvětví pro profesionální služby, dodavatele softwaru a výrobce.
 • Nové rozhraní založené na službě REST poskytuje spolehlivý způsob importu dat do aplikace NetSuite Analytics Warehouse z vlastních aplikací.

Další informace (otevře se na nové kartě)


Autonomní zásobovací řetězec

 • Pracovníci ve skladu nyní mohou balit objednávky a připravovat je k expedici pomocí jediné mobilní aplikace NetSuite Ship Central (otevře se na nové kartě).
 • Nejnovější verze aplikace NetSuite WMS (otevře se na nové kartě) nyní umožňuje oddělit jednotlivé položky, které jsou součásti soupravy, čímž se dosáhne efektivnějšího vyskladnění. Díky novým pracovním postupům vyskladňování mohou pracovníci skladu označit částečně vyskladněné objednávky jako dokončené.
 • Aplikace Manufacturing Mobile SuiteApp nově podporuje samostatné montážní sestavy, kterým není třeba přiřazovat výrobní příkaz.

Další informace (otevře se na nové kartě)


Optimalizace životního cyklu projektu

 • Aplikace NetSuite Project Cost to Cost Percent Complete SuiteApp nabízí organizacím flexibilitu při definování základu pro rozpočet a náklady u projektů a při uznávání průběžných výnosů na základě procenta dokončení projektu.
 • Přístup k panelu 360° zobrazení projektu (otevře se na nové kartě) byl rozšířen o další role. Kromě projektových manažerů k němu mají přístup například vedoucí oddělení, kteří se zajímají o projekty ovlivňující jejich organizační jednotku, nebo nadřízení, kteří chtějí získat informace o projektech řízených jejich podřízenými.

Další informace (otevře se na nové kartě)


Jednotné prostředí pro zákazníky

 • Automatizovaná doporučení na zvýšení nebo rozšíření prodeje poskytovaná funkcí inteligentních doporučení byla rozšířena z aplikace SuiteCommerce tak, aby zahrnovala také záznamy prodejních příležitostí, odhadů a prodejních objednávek z aplikace NetSuite CRM (otevře se na nové kartě).
 • Stránka správy sad pravidel v aplikaci NetSuite CPQ (otevře se na nové kartě) obsahuje novou rozevírací pomůcku k výběru párů otázek a odpovědí. Tato pomůcka vylepšuje uživatelské prostředí a zrychluje a usnadňuje vytváření pravidel konfigurace a činí je méně náchylná k chybám.
 • Webové obchody SuiteCommerce a SuiteCommerce Advanced (otevře se na nové kartě) nyní v postupu nákupu podporují Google Analytics 4 a platby prostřednictvím automatizovaného clearingového centra.

Další informace (otevře se na nové kartě)


Vývoj pro platformu je nyní snadný

 • Pro všechny zákazníky a partnery je nyní k dispozici osm nových standardních typů záznamů služby REST. Ty jim pomohou ve webových službách REST nástroje SuiteTalk (otevře se na nové kartě) s vytvářením integrovaných řešení, která propojí systém NetSuite s externími systémy a aplikacemi.
 • Celé spektrum nových funkcí dostupných v rozšíření SuiteCloud pro editor Visual Studio Code (otevře se na nové kartě) pomůže vývojářům realizovat úlohy, jako je ověření vlastních modulů kódu na straně serveru, přímý přístup k instancím vlastních záznamů z produkčních a testovacích účtů a import takových instancí a snadné porovnání souborů, které jsou hostovány lokálně a v účtu, v rozděleném zobrazení editoru.

Další informace (otevře se na nové kartě)

Zjistěte, jak vám společnost NetSuite může pomoci s přípravou na tuto verzi.

Kontaktovat správce účtu (otevře se na nové kartě)