NetSuite 2022 Sürüm 2
Tanıtımı

NetSuite finansal yönetim özellikleriyle ilgili önemli noktalar
 • Yeni Rebate and Trade Promotions SuiteApp, üretici indirimleri ve ticari promosyonlarının yönetimini ve yürütülmesini basitleştirirken, tedarikçi ve müşteri indirim programlarının oluşturulmasını, yürütülmesini, tahakkuk ettirilmesini ve mutabakatını merkezileştirip otomatikleştirerek zamandan tasarruf sağlıyor ve verimliliği artırıyor
 • Proje kayıtlarında departman, konum ve sınıf için ek proje sınıflandırma değerleri ayarlanabiliyor. Bu sayede de projeyle ilgili giderlerin ve gelirlerin doğru şekilde sınıflandırılması sağlanarak zamandan tasarruf, veri kalitesinde de iyileştirme elde edilebiliyor.
NetSuite envanter yönetimi özellikleriyle ilgili önemli noktalar
 • Yeni otomatik mobil dönemsel sayım çözümü olan Smart Count, kullanıcıların konumda işlemleri durdurmadan envanter sayımlarını canlı olarak gerçekleştirmesine olanak tanıyarak kesintiyi ve operasyonlar üzerindeki etkiyi en aza indiriyor.
 • Yeni Item 360 kontrol paneli, bir kullanıcının herhangi bir kalemle ilgili ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri tek bir yerde toplayarak envanter planlama ve yönetimini daha az göz korkutucu hale getiriyor. Item 360, kullanıcı tarafından seçilen anahtar performans göstergeleri, konuma göre envanter sayımı ve öngörülen stok seviyeleri gibi bilgileri göstermek için temel bilgilerin ötesine geçiyor ve beklenen eksiklikler veya stok fazlası için uyarılar veriyor.
NetSuite tedarik zinciri yönetimi özellikleriyle ilgili önemli noktalar
 • NetSuite MRP'de yer alan Planlayıcı Çalışma Ekranı'nda yapılan iyileştirmeler sayesinde planlayıcılar, envanter seviyelerini yalnızca bir tablo yerine bir grafikte görüntüleme seçeneğine sahip oluyor. Bu görselleştirme, stok seviyeleri çok yüksek veya düşük olan stok tutma birimlerini tespit etmeyi kolaylaştırabiliyor.
 • Karşılanabilir hizmet kalemlerini diğer envanter kalemleri gibi NetSuite Warehouse Management System (WMS) ve Pack Station üzerinden toplayın ve paketleyin. Bu, müşterilere hizmet sunan veya operasyonlarının bir parçası olarak üçüncü taraf hizmetlerine güvenen şirketler için çok kullanışlı bir özellik.
NetSuite CRM özellikleriyle ilgili önemli noktalar
 • CRM Add-On satış performansını ölçmeye yardımcı olmak için önceden hazırlanmış 10 SuiteAnalytics Çalışma Kitabının yanı sıra satış yöneticileri, satış temsilcileri, pazarlama ve müşteri hizmetleri ekipleri için özel olarak uyarlanmış artımlı roller ve kumanda tabloları sunuyor.
NetSuite Analytics Warehouse özellikleriyle ilgili önemli noktalar
 • Bir iş analisti Uyarlanmış Öznitelik Eşleştirme Düzenleyici'yi kullanarak bir sonraki çizelgelenmiş yenilemede NetSuite'ten veri ambarına akacak uyarlanmış verileri ve bunun yanı sıra bu verilerin bir konu alanı veri anlık görüntüsündeki yerleşimini seçebilir.
 • Paketler özelliği, bir NetSuite Analytics Warehouse örneğindeki içeriği diğer bir örneğe aktarmayı kolaylaştırır. Örneğin, bir kullanıcı korumalı alan hesabında bir Çalışma Kitabı ve kumanda tablosu oluşturabilir ve bunu bir güncel sürüme aktarmak için Paketler özelliğini kullanabilir.
NetSuite mobil uygulamasının özellikleriyle ilgili önemli noktalar
 • iOS için NetSuite 10.1, iOS'ta Kayıt Listesi deneyimini elden geçiriyor.
 • Aramanızı belirli bir kayıt türünden başlatırsanız Global Arama deneyiminde yapılan iyileştirmeler sayesinde artık arama otomatik olarak ilgili kayıt türüne göre filtreleniyor.